Vstupenky na hokej si můžete koupit i na zimním stadionu

 

Vstupenky na mezinárodní hokejová utkání, která se ve velké hale příbramského zimního stadionu konají tuto středu a čtvrtek, si můžete koupit na těchto místech:

1) V Infocentru MěÚ Příbram, Tyršova 106, Příbram I v Zámečku-Ernestinu. Otevřeno denně 10.00-16.00.
Vstupenky na utkání 4. 4. 2018 se zde prodávají do 4. 4. 2018 do 12.00.
Vstupenky na utkání 5. 4. 2018 se zde prodávají do 5. 4. 2018 do 12.00. 

2) V prodejních okénkách v malé hale zimního stadionu, Legionářů, Příbram VII.
Prodejní doba:
3. 4. 2018    10.00-12.00, 13.00-18.00
4. 4. 2018     09.00-12.00, 13.00-17.30
5. 4. 2018     09.00-12.00, 13.00-17.30

Důležitá informace: prodává se do konce první třetiny každého ze zápasů.

 

Pokyny pro návštěvníky hokeje

Nenechávejte příchod na poslední chvíli  

Přijdu za pět celá a v klidu si najdu své místo. Přesně takový postup by se nemusel vyplatit. Vzhledem k bezpečnostním opatřením i velkému diváckému zájmu prosíme fanoušky, aby přišli s dostatečným časovým předstihem. Vstup na zimní stadion Příbrami bude umožněn vždy nejdříve 1,5 hodiny před začátkem dílčího utkání. Před oběma zápasy na diváky čeká státní hymna v podání Ireny Brodníčkové a Hany Kopecké ze Základní umělecké školy Příbram i slavnostní nástup hráčů a další ceremoniály. 

 

Vstup na zimní stadion  

Pokud máte vstupenky do sektorů A, B, C, D, E, F, využijte prosím vchodu vyznačeného na obrázku vpravo.
Pokud míříte do sektorů G, H, I, J, K, L, vcházejte prosím vchodem vyznačeným vlevo.

  

Parkování  

Pokud se chystáte vydat na utkání automobilem, můžete využít možnosti bezplatného parkování hned na sedmi místech, jejich konkrétní pozice najdete na mapě. Dávejte zároveň prosím pozor na dopravní omezení v okolních ulicích u zimního stadionu Příbrami.

 

Fan zóna u stadionu  

Pro všechny fanoušky, kteří navštíví utkání Česko – Švýcarsko, máme výbornou zprávu. Před zimním stadionem bude přichystána fan zóna, ve které bude i velká obrazovka s přenosem utkání a občerstvení. Fan zóna se bude otevírat vždy 2 hodiny před utkáním.

 

Hokejová tombola 50:50  

Tradiční součástí utkání českého národního týmu se stala oblíbená Hokejová tombola 50:50, kterou zaštiťuje společnost Tipsport. Fanoušci si mohou koupit libovolný počet tiketů v hodnotě 50 korun a z celkového výtěžku za všechny prodané losy se následně suma rozpůlí. První půlka připadne na šťastného výherce, který si zakoupil tiket a bude vylosován, druhá půlka bude v Příbrami putovat na zakoupení hokejové střelnice pro mládež HC Příbram. Tikety můžete kupovat u kamelotů v oblečení Tipsportu, určitě je jednoduše najdete v prostorách stadionu. Při minulém domácím utkání Česko – Finsko, si výherce odnesl krásných 35 600 Kč a stejná částka putovala do Dětského domova Tachov.

Více o tombole najdete na www.hokejovatombola.cz.

  

Fan shop národního týmu 

Fan shop národního týmu najdete v útrobách zimního stadionu. Těšit se zde můžete na produkty, díky kterým se z vás stanou opravdu zarytí fandové nároďáku. Pokud byste se nemohli dočkat, můžete se na zápasy připravit i online na webu http://fanshop.hokej.cz/

 

Divácké soutěže i autogramiáda

V přestávkách utkání se můžete těšit na zajímavé divácké soutěže, vystoupení Bobcats cheerleaders. Ještě než všechno vypukne, přijdou na autogramiádu čtyři hráči národního týmu. Kromě podpisů bude na místě i maskot národního týmu nebo fotostěna a připraveny budou soutěže o vstupenky na příbramské zápasy. Autogramiáda se bude konat v Autosalonu a servisu Drupol v úterý 3. 4. od 17 hodin a vstup bude bezplatný. Podepisovat se vám budou Patrik Bartošák, Adam Polášek, Robin Hanzl a Andrej Nestrašil. Změny vyhrazeny.

 

 Počet zobrazení: 947 | Aktualizováno: 03. 04. 2018