Zastupitelé rozhodli, že prodejna nábytku do prostor ZS nepatří

 

Společnost prodávající nábytek v prostorách zimního stadionu dostane výpověď z nájmu. Na včerejším jednání o tom rozhodli zastupitelé města. Sportovní zařízení města Příbrami tak budou moci tyto prostory využít k vytvoření provozů, které budou lépe korespondovat s provozem sportovních zařízení.

„Jsem velice ráda, že naše vize a hlavně rozum zvítězily a že zastupitelé dali zelenou dalšímu rozvoji sportovních zařízení města. A to zejména rozvoji zimního stadionu, jehož nová éra byla tímto krokem nastartována,“ uvedla místostarostka města Příbram Alena Ženíšková, podle které je dlouhodobým cílem radnice zvýšit kvalitu a atraktivitu nabízených služeb a prostředí celé své příspěvkové organizace.

„Již dnes máme velice dobrou vyjednávací sílu pro pořádání mezinárodních akcí, kempů, soustředění a podobně,“ doplnila s tím, že už jen to, že v dubnu do Příbrami zavítá na dvě utkání národní hokejový reprezentační tým, je důkazem, že to město dělá dobře a že se posouvá tím správným směrem.

Její slova potvrzuje i starosta města Příbram Jindřich Vařeka, který v této souvislosti zdůraznil, že vize a plány do budoucna v tom, jak a kam sport a sportoviště v Příbrami posouvat, jsou úplně jinde než v prodeji nábytku.

„Včerejší hlasování o výpovědi bylo lakmusovým papírkem indikujícím postoj budoucích možných nových zastupitelů k dalšímu rozvoji projektu Zelená páteř města a sportu v Příbrami jako takového. Přál bych Příbramanům, aby se neměli čeho obávat,“ uzavřel starosta. 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí  
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

 

Oficiální FB stránky města Příbrami

 Počet zobrazení: 1758 | Aktualizováno: 20. 02. 2018