Zpravodaj Kahan nově online a v audioverzi

 

Městský zpravodaj Kahan přichází s několika novinkami. Od ledna 2020 najdete na stránkách kahan.pribram.eu online verzi zpravodaje včetně audionahrávky. Příbram je tak pravděpodobně prvním městem, které převádí svůj zpravodaj do zvuku.

 

Cílem je rozšířit možnosti dosahu zpravodaje k co nejširšímu počtu občanů. „Touto cestou bychom chtěli držet krok s dobou, a nabídnout tak moderní formou informace o dění ve městě i lidem, kteří tištěná média nečtou. V hledáčku máme jak čtenáře, kteří čtou hlavně online, tak i čtenáře-posluchače, kteří poslouchají rádio nebo v dnešní době oblíbené podcasty při práci nebo během cestování. Audionahrávkami chceme zpravodaj přiblížit také spoluobčanům s hendikepem zraku,“ přibližuje Jan Konvalinka, starosta města.

Do online verze a audionahrávky se vždy převede většina obsahu z aktuálního čísla zpravodaje. Audionahrávky vznikají ve spolupráci s produkčním týmem GymTV, kdy texty překlápějí do zvukové podoby sami studenti. Obsah je zdarma dostupný na webu kahan.pribram.eu a soundcloud.com. Na dalším rozšíření platforem se bude pracovat podle zájmu posluchačů.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Městský úřad Příbram

 

 Počet zobrazení: 1116 | Aktualizováno: 09. 01. 2020