Ztráty a nálezy na Novém rybníku

 

Kde se přihlásit o ztracené klíče na Nováku nebo zapomenuté brýle v Aquaparku Příbram?

Zapomenuté věci v areálu Nový rybník, na Zimním stadionu nebo Aquaparku ještě nemusí být definitivně v nenávratnu. Na všech střediscích Sportovních zařízení města Příbram fungují „Ztráty a nálezy“.

Na Nováku se ptejte na Informacích, zde také můžete odevzdat věc nalezenou. Informace nejdete v horní části areálu, ve stejné budově kde se nachází pokladna Adventure golfu. „V areálu se našly od začátku sezóny několikery klíče, batoh i mobilní telefon. Věci většinou najdou naši zaměstnanci při úklidu areálu, někdy však přijdou s nálezem i sami návštěvníci,“ říká ředitel Sportovních zařízení města Příbram Jan Slaba a dodává, že je rád, že se stále mezi námi najdou poctiví nálezci.

V případě ztráty či nálezu věci v Aquaparku a na venkovním bazéně zajděte na pokladnu Aquaparku. „Nemusí to být vždy velká věc. V okolí bazénu se často najde i zapadlá náušnice nebo třeba čepice zapomenutá ve skříňce,“ říká manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský. Na Zimním stadionu Vám rádi pomohou na recepci ve velké hale.

Pokud ztrátu věci zjistíte například až doma, stačí navštívená střediska obvolat a zeptat se.

Kontakty:

  • Areál Nový rybník, hřiště pod Svatou Horou: 601 126 006
  • Aquapark, sportovní hala: 318 621 384
  • Zimní stadion: 318 626 649 

 

Bc. Miroslava Poláková
Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753 

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribramPočet zobrazení: 1296 | Aktualizováno: 26. 07. 2019