Členové zastupitelstva

0 0 0

ANO 2011

 Konvalinka   Mgr. Jan Konvalinka, starosta, jan.konvalinka@pribram.eu 

 Karpíšek V   Bc. Vladimír Karpíšek, 1. místostarosta, vladimir.karpisek@pribram.eu

 

 Petr Rotter   Ing. Petr Rotter, petr.rotter@email.cz

                             

 Daňhová Barbora   MUDr. Barbora Daňhovábarbora.danhova@pribram.eu

 Hauser František   MUDr. František Hauserfrantisek.hauser@pribram.eu    

 Hrudka Milan   Milan Hrudka, milan.hrudka@pribram.eu

 FRÝBERTOVÁ MARTA   Marta Frýbertová, marta.frybertova@pribram.eu

                                         

 Vild Karel    Karel Vild, karel.vild@pribram.eu 

 

 Jobek František   František Jobek, frantisek.jobek@pribram.eu

 Dvořáček Tomáš   Tomáš Dvořáček, tomas.dvoracek@pribram.eu

 Kotková Denisa   Bc. Denisa Kotkovádenisa.kotkova@pribram.eu

 

Svoboda a přímá demokracie

 Novotná Petra   Bc. Petra Novotná, DiS.petra.novotna@pribram.eu 

 Novotný Jiří   Mgr. Jiří Novotnýjiri.novotny@pribram.eu

 

Česká pirátská strana

 Luftová Simona   Mgr. Simona Luftovásimona.luftova@pribram.eu 

 Schejbal Antonín   Mgr. Antonín Schejbalantonin.schejbal@pribram.eu 

 

Občanská demokratická strana

 Peterka Miroslav   Miroslav Peterka, místostarosta, miroslav.peterka@pribram.eu

 Fuksa Ivan   Ing. Ivan Fuksaivan.fuksa@pribram.eu 

 

SPOJENCI (TOP 09, Starostové a nezávislí, Poltické hnutí HLAS, SOS Příbram a nezávislí kandidáti)

 Švenda Václav   Mgr. Václav Švendavaclav.svenda@pribram.eu

 Dvořák Václav   Ing. Václav Dvořák, MBAvaclav.dvorak@pribram.eu

 Školoud Marek   Mgr. Marek Školoudmarek.skoloud@pribram.eu

 Škodová Markéta   Mgr. Markéta Škodovámarketa.skodova@pribram.eu

 

Příbram 2030 (Nestraníci)

 Strejc Josef    Mgr. Josef Strejc, MBAjosef.strejc@pribram.eu

 Buršík Martin    Ing. Martin Buršík, MBAmartin.bursik@pribram.eu

 

Šance pro Příbram

  Král Vladimír    Mgr. Vladimír Králvladimir.kral@pribram.eu

  Barášek Aleš    Aleš Barášekales.barasek@pribram.eu

 

 



Počet zobrazení: 38288 | Aktualizováno: 29. 08. 2023