Sportovcem Příbramska pro rok 2013 byl vyhlášen brankář 1. FK Příbram Aleš Hruška

0 0 0

V pondělní podvečer proběhlo v sále příbramského Divadla Antonína Dvořáka slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Příbramska roku 2013. Celé akce se zúčastnilo více než dvě stě osob z řad sportovců, rodičů, sponzorů, nebo zástupců města, mezi kterými nechyběli radní, zastupitelé a pochopitelně ani starosta Ing. Pavel Pikrt, který zároveň pronesl úvodní a závěrečné slovo.

Vyhlašování proběhlo v několika kategoriích a v rámci doprovodného programu vystoupily známé české zpěvačky Michaela Nosková a Kamila Nývltová. Slavnostním večerem pak provázel moderátor Ondřej Krátoška.

Jako první přišlo na řadu vyhlášení nejúspěšnějšího kolektivu mládeže. Zde se na třetí příčce umístilo příbramské volejbalové družstvo starších žáků, druzí byli studenti Integrované střední školy Příbram - mistři republiky ve futsalu. Trofej za první místo si odnesly dívky z TeamGym Sokol Příbram.

Následovalo vyhlášení kategorie jednotlivec do 18 let. V této kategorii třetí místo vybojoval pětibojař Lukáš Kvasnica, druhý skončil judista František Puc a první místo získal talentovaný plavec Ondřej Topič.

Další vyhlašovanou kategorií byly kolektivy dospělých. Třetí místo obsadili příbramští cyklisté, na druhém pak skončili futsalisté Unionu Brdy a celkové prvenství po právu získali rallyoví závodníci Jan Černý a Pavel Kohout.

Poté přišla na řadu kategorie Hvězda Deníku, ve které rozhodovaly hlasy čtenářů, nikoliv porota. Zde si absolutní vítězství vybojovala gymnastka Adéla Mejzrová.

Na závěr byla vyhlášena kategorie jednotlivec nad 18 let. V této kategorii byl za třetí místo oceněn judista Vlastimil Vít, druhé místo obsadil cyklista Martin Hebík a celkové prvenství získal podle očekávání brankář fotbalového týmu 1. FK Příbram Aleš Hruška.

Závěrem celé akce, která byla velice povedená, pronesl ke všem zúčastněným pár slov starosta Ing. P. Pikrt.

„Jsem velice rád, že jsem se mohl této skvěle připravené a tradiční akce osobně zúčastnit. Všem sportovcům bych chtěl pogratulovat a popřát mnoho chutě a hodně sil do další práce. Všem sportovcům přeji to, aby obsazovali jen ty nejvyšší příčky a osobně si velice vážím toho, když za úspěchy sportovců vidím nápis město Příbram,“ zhodnotil starosta.

Celá akce byla zhruba po hodině a půl zakončena rautem a ochutnávkou kvalitních vín.Počet zobrazení: 3195 | Aktualizováno: 07. 01. 2014