Bonbonový déšť při akci Divadlo patří dětem

0 0 0

 

Poslední květnová neděle bude patřit tradiční akci Divadlo patří dětem, která bude probíhat v kulturním domě a jeho okolí v čase do 9 do 18 hodin.

 

Divadlo A. Dvořáka připravilo opět po roce akci Divadlo patří dětem, na kterou můžeme veřejnost pozvat v neděli 28. května. Filmové i divadelní pohádky, výtvarné dílny, soutěže, hry, jízda na koních, ukázky vojenské, hasičské či policejní techniky, pouťové atrakce, hudební produkce, motorkáři, kynologové, jízda vláčkem – to vše a k tomu řada dalších aktivit bude pro návštěvníky připraveno již tuto neděli. 

„Pořadatelům akce, tedy pracovníkům a vedení Divadla A. Dvořáka, stejně jako všem spolupracujícím subjektům je třeba poděkovat. Příprava akce, při které si návštěvníci za jednotné vstupné užijí celodenní zábavu se spoustou aktivit, zcela jistě není jednoduchou a ani levnou záležitostí. Očím dětských návštěvníků, stejně jako nám, dospělému doprovodu je představen výsledek, kterému předcházejí stovky hodin nelehké práce,“ říká starosta Jan Konvalinka

Akce se koná již po šestnácté, takže dětští návštěvníci prvních ročníků se nyní vracejí se svými potomky. Toto zcela jistě vypovídá o oblíbenosti akce, která každoročně přivítá několik tisíc návštěvníků nejen z Příbrami. V letošním roce si pořadatelé opět připravili novinku, kterou je bonbonový déšť. 

Veškeré aktivity, ať už návštěva divadelního představení, promítání v kině, jízdy vláčkem nebo třeba pouťové atrakce jsou zahrnuty v ceně vstupného, které je stanoveno jednotně 150 Kč na osobu. Každý z návštěvníků obdrží u vstupu náramek, a na akci může tedy být celý den, nebo se opakovaně vrátit. 

 

Dopravní opatření

Pořádání akce si samozřejmě vyžádá určitá omezení, mezi která patří několikadenní omezení parkování v oblasti kolem kulturního domu a aquaparku. V den samotné akce, tedy v neděli 28. května pak bude v této lokalitě omezena i samotná doprava, včetně té autobusové, kdy nebudou obsluhovány zastávky „Příbram, sídl. II. poliklinika“ a „Příbram, Na Cihelně“ a spoje budou vedeny po objízdné trase Březnickou ulicí. 

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

DPD 2023

 Počet zobrazení: 725 | Aktualizováno: 25. 05. 2023