Budova bývalé obuvi je pronajata

 

Záměr pronájmu budovy bývalé obuvi v Pražské ulici město zveřejňovalo opakovaně od poloviny roku 2018, kdy byl předchozí nájemce na základě rozsudku povinen prostory vyklidit. Po více než roce se městu podařilo najít nového nájemce.

Zmiňovaná budova na rohu Pražské a Pivovarské ulice je kombinací bytových a nebytových prostorů, kde je k dispozici pro podnikání celkem 1079 m2. Tyto prostory město více než rok nabízelo k pronájmu.

„Opravdu dobrou zprávou pro město je, že se Městské realitní kanceláři podařilo najít nájemce celého objektu. U jedné z prohlídek jsem byla sama přítomna, a bylo by škoda tento objekt členit pro více nájemníků,“ uvedla místostarostka Zorka Brožíková.

Novým nájemcem objektu je německý prodejní řetězec NKD, který se zabývá prodejem domácích potřeb a textilního zboží. V současné době se ladí poslední detaily smlouvy tak, aby firma mohla v co nejkratší době začít s prodejem. Záměrem nového nájemce je prodejnu otevřít ještě v předvánoční době, doufejme, že se to podaří.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 Počet zobrazení: 1714 | Aktualizováno: 31. 10. 2019