Vyplňte prosím online dotazník: Průzkum pocitu bezpečí občanů města Příbram

Druhá společná cyklo vyjížďka

0 0 0

 

Na úterý 14. září od 17 hodin je naplánována druhá společná cyklo vyjížďka s místostarostou Martinem Buršíkem. Start bude na parkovišti pod Svatou Horou.

První vyjížďka vedla z Nového rybníka k Památníku Vojna a přes Žežice a Zdaboř zpět. Zúčastnili se jí občané Příbrami nebo například starosta Dobříše Pavel Svoboda. 

„První vyjížďka v červnu měla úspěch, a proto jsem rád, že vás mohu pozvat na vyjížďku druhou, která tentokrát povede z parkoviště pod Svatou Horou přes Fantovu louku do obce Háje, přes příbramskou část Jerusalem do obcí Konětopy, Lešetice a pak zpět do Příbrami přes Brod až na Nový rybník, kde bude opět připraveno malé občerstvení. Trasa má necelých 12 kilometrů, je nenáročná, vede většinou mimo hlavní komunikace a je vhodná pro cyklisty všech věkových a výkonnostních kategorií,“ zve na vyjížďku 1. místostarosta Martin Buršík.

Vyjížďka se uskuteční za příznivého počasí, které by s ohledem na dlouhodobou předpověď mohlo v příštím týdnu být. Po cestě se účastníci budou moci občerstvit V SeZaM bistru Nový rybník, které je v září ve všední dny otevřeno do 19 hodin.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 

 Počet zobrazení: 256 | Aktualizováno: 09. 09. 2021