Máme nabídku na aquapark

0 0 0

 

Úterý 3. ledna bylo dnem, kdy skončila lhůta pro podání nabídek na plánovanou rekonstrukci příbramského aquaparku. Nabídka byla podána jedna a nyní bude probíhat její posouzení.

 

Do opakovaného výběru dodavatele plánované rekonstrukce aquaparku se s nabídkou přihlásila jedna firma. Do konce uvedené lhůty nebyly podány žádné námitky, může tedy být přistoupeno k dalšímu kroku, kterým je posouzení podané nabídky. „Termín pro podání nabídek nám uplynul, kdy se do výběrového řízení přihlásila jedna firma. I na toto zákon myslí a umožňuje výběr jediné nabídky. Rada města jmenuje hodnotící komisi, která se bude zabývat posouzením podané nabídky. Posouzení by mělo s ohledem na rozsah stavby být hotové zhruba do konce února,“ uvedl starosta Jan Konvalinka

Výběrové řízení probíhá dvoukolově, to znamená, že nejprve dojde ke zmíněnému posouzení nabídky, a teprve poté bude otevřena obálka s nabídkovou cenou. Jméno firmy, která nabídku podala, bude moci být zveřejněno až po ukončení řízení. 

„Věřím, že nabídka bude posouzena bez problémů, a budeme moci přistoupit k výběru dodavatele a podpisu smlouvy. Rekonstrukce aquaparku již skutečně nesnese další odklad,“ dodal starosta Konvalinka. 

Souběžně s posuzováním nabídky se připravuje také výběr správce stavby, kdy s ohledem na rozsah a cenu díla nepůjde o jednu osobu, ale o tým odborníků. Při jejich výběru bude kladen důraz na odbornost a specializaci. 

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

aquapark

 Počet zobrazení: 1091 | Aktualizováno: 03. 01. 2023