Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku

 

 

V tomto týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku.

 

Příbram má být městem kultury, zábavy a sportu. Na naplnění sloganu se dlouhodobě pracuje. Přispět k tomuto cíli má Městské kulturní centrum Příbram (MKC), jehož úkolem je nejen kulturní projekty připravovat, ale také spolupracovat s ostatními pořadateli a jednotlivé akce koordinovat.

„Zřízení Městského kulturního centra bylo jednou z priorit. Slibujeme si od tohoto kroku více zajímavých, a především žánrově různorodých akcí, které obyvatelům našeho města zpestřují život. Centrum má nové, příjemné prostory, kde budou jistě přicházet úžasné myšlenky na povzbuzení kulturního života ve městě. Přeji týmu MKC, aby se jim zde dobře pracovalo,“ řekl při návštěvě nových prostor MKC starosta Jan Konvalinka.

Městské kulturní centrum má kancelář v budově Špalíčku ve Špitálské ulici. „Jsme rádi, že jsme mohli po potřebných úpravách otevřít kancelář Městského kulturního centra Příbram. Řešit se odtud budou akce města, jako například v současné době koncert PSH, na který zveme 19. října do příbramského skateparku. Dveře centra jsou otevřeny každému, kdo má nápad, jak obohatit kulturní život v našem městě,“ uvedl vedoucí MKC Vlastimil Ševr.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

Vedoucí centra Vlastimil Ševr (vpravo) a starosta města Jan Konvalinka nad návrhy loga Městského kulturního centra Příbram.

 Počet zobrazení: 1529 | Aktualizováno: 11. 10. 2019