Nádoby a pytle na tříděný odpad do vytipovaných lokalit

0 0 0

 

V rámci zkvalitnění třídění papíru a plastů zvažuje město Příbram podání žádosti o dotaci na nákup nádob a pytlů pro občany města. Projekt je cílen do lokalit s velkou docházkovou vzdáleností ke kontejnerům na vytříděné odpady a do míst, kde není možné umístění dalších kontejnerů. Jde o tyto vytipované lokality: Orlov, Lazec, Sázky, Zdaboř a Březové Hory.

V rámci projektu je uvažováno pořízení cca 400 kusů 120litrových domácích plastových popelnic, cca 200 kusů na plast a 200 na papír, vybudování deseti pevných stání pro nová hnízda odpadu, pořízení cca 40 kusů 1100litrových plastových kontejnerů a cca 13.000 kusů pytlů na rok.

Město se proto v této věci formou dotazníku obrací na případné zájemce. Vyplněné dotazníky musejí být odevzdány do 6. 10. 2017 do připravených sběrných boxů v Infocentru v budově Zámečku (Tyršova 106), nebo na podatelně městského úřadu v budově radnice (Tyršova 108) a nebo na Odboru životního prostředí (U nemocnice 19B). Sken podepsaného dotazníku je možné také odeslat elektronickou formou na adresu nadoby@pribram.eu

Na tuto adresu lze směřovat i případné dotazy.  

Realizační tým projektu z Odboru řízení projektů a dotací Městského úřadu Příbram

 

Dotazník

 Počet zobrazení: 3775 | Aktualizováno: 20. 09. 2017