Návrhy na Cenu města za rok 2022 je možné podávat do konce listopadu

0 0 0

 

Město Příbram od roku 2021 uděluje Cenu města Příbrami osobnostem, které nominuje sama veřejnost. Nominace pro další ročník je otevřena.

 

Příbramané mají až do konce listopadu možnost podávat návrhy osobností, které by podle nich měly získat Cenu města Příbrami. Dle stanov je třeba, aby se nominovaný významnou měrou zasloužil o rozvoj našeho města a regionu, čímž přispěl či přispívá k šíření jeho dobrého jména doma i ve světě. 

„Návrhy osobností, které by si zmiňovanou cenu zasloužily, mohou občané podávat již potřetí. Příbram je městem, kde by si toto ocenění zasloužila celá řada občanů ať už více či méně známých. Pokud máte ve svém okolí někoho takového, nerozmýšlejte se dlouze a nominaci podejte. Všemi podanými návrhy se budeme zabývat a porota poté vybere vhodného kandidáta či kandidáty. Schválení konkrétního jména poté bude na zastupitelích,“ vyzývá k podávání nominací starosta Jan Konvalinka

Stejně jako v minulých letech je možné návrhy podávat prostřednictvím formuláře, a to on-line https://1url.cz/LrFp4, případně ho lze stáhnout do počítače a vyplněný poslat e-mailem na adresu cenamesta@pribram.eu, nebo ho odevzdat v Informačním centru města Příbram v Pražské 129. Ve formuláři je třeba uvést jméno navrhovatele a kontakt. Na anonymní návrhy nebude brán zřetel. Navrhnout je možné jednotlivé osoby, ale i firmy, případně kolektivy. V případě nominace kolektivu je třeba uvést kontakt na jeho zástupce.

Návrhy na Cenu města Příbrami za rok 2022 je možné podávat od 1. října do 30. listopadu 2022.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

Cena města Příbrami

 

 Počet zobrazení: 628 | Aktualizováno: 07. 10. 2022