Opilý řidič vyřadil semafory na křižovatce Žežická – K. Kryla

0 0 0

 

Dnes v ranních hodinách došlo k dopravní nehodě, při které motorista narazil do semaforu na křižovatce ulic Žežická a Karla Kryla. Viník od nehody ujel. Semafory jsou dočasně mimo provoz.

Frekventovaná křižovatka ulic Žežická a Karla Kryla je od dnešního rána bez světelného signalizačního zařízení. To bylo porušeno při dopravní nehodě, která se stala kolem půl sedmé ráno.

„Motorista, který tuto nehodu způsobil, od nehody ujel. Poté co byl dopaden Policií ČR se prokázalo, že řídil pod vlivem alkoholu. Semafory jsou v současné době mimo provoz a řeší se jejich oprava. Prosím všechny motoristy i chodce, aby se zmíněnou lokalitou pohybovali s co nejvyšší opatrností,“ říká starosta Jan Konvalinka a dodává: „S podobnou situací jsme se setkali zhruba před rokem, kdy nehoda vyřadila z provozu semafory na několik týdnů. Tehdy jsme čekali velmi dlouho na dodání nového sloupu. Nyní je situace jiná, sloup máme koupený do zásoby, a oprava tedy může začít okamžitě. Pokud nebude porušeno i samotné vedení, mohl by být semafor opraven a zprovozněn v nejbližších dnech.“

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

semafor

 Počet zobrazení: 456 | Aktualizováno: 05. 12. 2022