Plán investičních akcí na rok 2020 byl představen

 

Město Příbram se v oblasti veřejných zakázek vydalo vstříc potencionálním dodavatelům a uspořádalo veřejné představení plánu investičních akcí.

 

Setkání Meet the buyer – poznej svého zadavatele se uskutečnilo v pondělí 2. března
a zúčastnili se jej zástupci jednadvaceti stavebních firem. Představeny byly více než tři desítky investičních akcí, které chce město v letošním roce realizovat nebo alespoň vysoutěžit dodavatele. V připravené prezentaci byly představeny jednotlivé projekty, hodnota zakázky, stejně jako přibližný termín vyhlášení výběrového řízení a samotné realizace.

„Setkání jsme svolali poprvé a musím přiznat, že jde o skvělou myšlenku. Uskutečnili jsme krok, který je oboustranně prospěšný. Město avizovalo plán vyhlašovaných výběrových řízení v hodnotě nad 500 000 Kč a zástupci stavebních firem vědí, s jakými projekty je možné v letošním roce počítat. Věřím, že prezentace více než tří desítek investičních záměrů stavaře zaujala,“ uvedl starosta města Jan Konvalinka.

Všichni zúčastnění vyplnili také připravený dotazník, který projde podrobným vyhodnocením. Již nyní je zřejmé, že akce byla přínosná, k čemuž se kladně vyjádřilo 17 z 21 zástupců dodavatelských firem. Ve veřejném představování projektů by město chtělo pokračovat i v budoucnu.

Prezentaci si můžete pročíst na níže uvedeném odkazu či webu města www.pribram.eu – městský úřad – veřejné zakázky, kde budou průběžně uveřejňovány bližší informace
o jednotlivých zakázkách.

Profil zadavatele

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 Počet zobrazení: 577 | Aktualizováno: 04. 03. 2020