Pomoc pro Lesní divadlo Skalka

 

Obyvatelé Příbrami mají štěstí, že v našem městě funguje již dlouhých šedesát let oblastní divadlo, které se poslední roky v žebříčcích úspěšnosti řadí na přední pozice. Kromě kamenného divadla má Příbram také divadlo lesní.

„Lesní divadlo Skalka v Novém Podlesí výborně doplňuje kulturní nabídku v Příbrami a okolí. Vedle ochotnických souborů tam hraje pravidelně i příbramské divadlo. V současné době jsme se rozhodli vypomoci s potřebnými opravami,“ uvedl místostarosta Martin Buršík.

Jednou z nutných oprav je úprava příjezdové cesty, kde nedávný silný déšť spláchl štěrkový povrch. „Zájem by byl udělat příjezdovou cestu asfaltovou, to ovšem není z finančních důvodů nyní možné. Tuto cestu zpevníme a zajistíme její odvodnění, asfalt by pak mohl být do několika let,“ dodal místostarosta Buršík.

Lesní divadlo Skalka můžete navštívit ještě v srpnu. Ve dnech 9. a 10. srpna se od 21 hodin hraje představení Nový život v podání Divadla za vodou Čenkov. Tento soubor 11. srpna od 17 hodin přidá ještě pohádku Sněhurka. Ve dnech 17. a 18. srpna jste od 17 hodin zváni na Divadlo Za2, které přiveze představení Velká dobrodružství malého brouka.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

 

 

 

 

 Počet zobrazení: 1161 | Aktualizováno: 19. 07. 2019