Pozvánka na veřejné besedy

Město Příbram zve na veřejné besedy, které se budou konat v září 2015:

9. 9. 2015
Na téma připravované koncepce bydlení, sociálních bytů, prostupného bydlení či nájmů chystáme veřejnou besedu představitelů vedení města s občany, která se uskuteční 9. září 2015 od 16 hodin v jednacím sále v Příbrami I, nám. T. G. Masaryka 121 (bývalá budova Rudných dolů Příbram).
Podrobné informace

 

16. 9. 2015
Ekologická zátěž po uranové těžbě a po zpracování olova. Zásobník plynu na Hájích. Může vybuchnout, nebo nás jinak ohrozit? Jsou vody, čerpané ze zatopených dolů, radioaktivní? A jsou nebezpečné? Budou odvaly z uranových dolů navždy dominantami krajiny na Příbramsku?

Pokud chcete na tyto a podobné otázky slyšet odpověď z úst odborníků, budete mít příležitost se zeptat na besedě s občany, kterou příbramská radnice pořádá 16. září 2015 v zasedací síni Úřadu práce od 17.00 hodin. Na besedu zveme odborníky na tuto problematiku: z Ministerstva životního prostředí, ze Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, ze státního podniku DIAMO, SUL, a pracovníky provozovatele Podzemního zásobníku zemního plynu na Hájích, společnosti RWE Gas Storage. Zveme také starosty z obcí, kterých se případná likvidace odvalů z uranových dolů může týkat.
Podrobné informace

 

22. 9. 2015
Pokud máte zájem podílet se svými nápady a připomínkami na změnách Sídliště Křižáky, přijďte na veřejnou diskuzi, která se uskuteční 22. září 2015 v 18.00 h v Estrádním sále Divadla A. Dvořáka Příbram. Diskuze se bude konat za účasti zastupitelů města, pracovníků radnice a bude řízena nezávislým moderátorem.

 

Věříme, že Vás vybraná témata zaujmou a přijdete o nich s námi diskutovat. Všichni jste srdečně zváni.Počet zobrazení: 3058 | Aktualizováno: 01. 09. 2015