Ředitelé příbramských škol volno nedávají

 

Jak jistě všichni zaznamenali, vyměnil se ministr zdravotnictví, a s tím souvisí očekávání nových opatření. Mezi prvními informacemi je apel na vyhlášení ředitelského volna u základních škol.  

„V okamžiku, kdy jsme obdrželi informaci, že je ředitelům základních škol doporučeno vyhlášení ředitelského volna na pátek 25. září, vyžádali jsme si jejich stanovisko. Žádný z ředitelů a ředitelek příbramských základních škol dnes neuvažuje o tom, že by ředitelské volno udělil,“ uvedla místostarostka Zorka Brožíková.  

Podle nám dostupných informací totiž není na příbramských školách nikdo nemocný s Covid-19. Základní škola Pod Svatou Horou má jednoho žáka v karanténě, Waldorfská škola má takové žáky tři a ZŠ Bratří Čapků dva. Na ZŠ Školní a ZŠ 28. října se již několik dětí vrací z karantény zpět do výuky. Aktuálně tedy žáci a personál příbramských základních škol nebojují s nemocí Covid-19.  

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribramPočet zobrazení: 685 | Aktualizováno: 22. 09. 2020