Reklama na sloupech veřejného osvětlení

Tisková zpráva 16. 12. 2015

Reklamu na sloupech veřejného osvětlení budou od nového roku spravovat Technické služby města Příbrami

Reklamní plochy na cca 342 sloupech veřejného osvětlení bude od 1. ledna roku 2016 spravovat samo město Příbram, a to prostřednictvím technických služeb. Reklamu na sloupech si doposud ve vybraných ulicích města pronajímala soukromá firma.

„Od ledna 2016 vytvoří Technické služby města Příbram interaktivní mapu na svých internetových stránkách, na kterých bude možné vidět sloupy využívané k reklamním účelům. S potenciálními zájemci uzavřou technické služby nové smlouvy na konkrétní sloupy, přičemž neobsazené budou v nabídce,“ uvádí k této novince ředitel Technických služeb města Příbrami Pavel Mácha.

„Pronájmem město přicházelo o stotisícové příjmy do městského rozpočtu. Tento krok je dalším v řadě logických změn, které povedou k zajištění nových příjmů do městské pokladny,“ uvedl k věci místostarosta města Příbrami Václav Švenda s tím, že v minulosti řada zastupitelů nevýhodnost uzavřené smlouvy se soukromým subjektem kritizovala. „Smlouvu se nám podařilo vypovědět v nejbližším možném termínu,“ dodal místostarosta na závěr.

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí

Pavlina.Svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram        

 

 

 Počet zobrazení: 2676 | Aktualizováno: 16. 12. 2015