Vyplňte prosím online dotazník: Průzkum pocitu bezpečí občanů města Příbram

Rekonstrukce chaty Granit byla 30. června zahájena předáním staveniště

0 0 0

 

Klíče od objektu předal stavební firmě ředitel příspěvkové organizace Sportovní zařízení města Příbram, Jan Slaba, který dohlížel také na vyklízení budovy před samotným předáním. Rekonstrukce vnitřních prostor chaty Granit by měla dle harmonogramu být dokončena do prosince. Během rekonstrukce je chata pro veřejnost zcela uzavřena.

 

V uplynulém týdnu probíhalo vyklízení veškerého vnitřního vybavení tak, aby bylo možné objekt předat stavební firmě HMpro cz s.r.o., která bude rekonstrukci chaty Granit provádět. Vyklízení probíhalo svépomocí za využití zaměstnanců Sportovních zařízení města Příbram.

„Jednalo se zejména o vystěhování starého nábytku a mobiliáře,“ říká Jan Slaba, ředitel SZM Příbram, a připojuje poděkování svým zaměstnancům, kteří se na vyklízení podíleli. 

Pro SZM Příbram předáním stavby práce na Granitu nekončí. „Nyní vybíráme mobiliář, řešíme personální obsazení provozu, vymýšlíme služby. Vznikne také online rezervační systém,“ říká Slaba.

Sportovní zařízení města Příbram chatu Granit provozují od 1. 5. 2021 a jejím provozovatelem budou i po dokončení současné rekonstrukce a opětovném otevření. 

Součástí rekonstrukce jsou dílčí změny dispozičního řešení, bourací práce, nová elektroinstalace, kompletní výměna podlahových krytin, oprava a rozšíření sprch a sociálního zařízení včetně kompletní výměny sanity, opravy omítek, vnitřních výmaleb a další práce. 

 

Bc. Miroslava Poláková
Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753 

Oficiální FB stránky SZM Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram 

 

Granit-rekonstrukcePočet zobrazení: 302 | Aktualizováno: 01. 07. 2021