Vyplňte prosím online dotazník: Průzkum pocitu bezpečí občanů města Příbram

Rekonstrukce chaty Granit pokračuje dle harmonogramu

0 0 0

 

Rekonstrukce chaty Granit pokračuje dle harmonogramu, přestože se stavitel potýká s komplikacemi

 

Ubytovací online systém bude spuštěn v říjnu, ubytovat se bude možné od konce prosince. 

V současné době probíhají na chatě Granit tzv. profesní práce, jako jsou například rozvody elektřiny, vodovodu, kanalizace a jiné. Postupně jednotlivé místnosti chaty začínají dostávat své jasné rysy, kdy například v přízemí budovy probíhají již práce na štuku. V následujících týdnech by mělo dojít k pracím, které jsou vizuálně nejznatelnější. Jedná se především o pokládku podlah, obložení stěn a výmalby. 

„Stavební firma, která rekonstrukci chaty provádí, se v průběhu prací potýká s různými překážkami, s čímž se dalo vzhledem ke stavu budovy počítat. Některé jsou zanedbatelné, jiné vyžadují o něco náročnější proces k vyřešení. Ve dvou pokojích se například kvůli podlahám nepodařilo zabudovat sprchové kouty přesně tak, jak bylo původně naprojektováno, a bylo tak zapotřebí se novému stavu promptně přizpůsobit. Vzniklé komplikace jsou však zatím úspěšně řešeny, a harmonogram se tak prozatím dodržuje,“ říká k průběhu rekonstrukce Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram.

 

Chata Granit bude mít online rezervační systém

Rezervační systém bude součástí webových stránek chaty Granit www.chatagranit.cz, kde lze v současné době nalézt kromě základních informací o chatě také informace o vývoji rekonstrukce, přidávány jsou také aktuální fotografie. „Na rezervačním systému se již nyní pracuje a bude spuštěn v průběhu října. Ještě než budou pokoje hotové a nafocené, najdou zájemci o ubytování v systému vždy popis konkrétního pokoje, soupis vybavení, počet lůžek, ceník atd.,“ říká Slaba. 

Ceny pokojů budou různé dle počtu ubytovaných osob, vybavení a komfortu konkrétních apartmánů. 

Rekonstrukce chaty Granit by podle harmonogramu měla být dokončena během druhé poloviny listopadu. Následovat bude instalace mobiliáře, dovybavení pokojů a zkušební provoz.

 

Bc. Miroslava Poláková
Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753
Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz
Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram 

 

chata Granit

granit-rekonstrukce

granit rekonstrukce 2

 

 Počet zobrazení: 328 | Aktualizováno: 06. 09. 2021