Rekonstrukce Prokopské ulice je téměř hotova

0 0 0

 

Poslední říjen je termínem, do kterého měla být dokončena rekonstrukce Prokopské ulice. Dílo je hotovo, pouze v úseku od Prokopského kostelíka k Jánské ulici zbývá z důvodu souběhu dvou staveb položit finální asfaltový povrch.

 

Prozatím nejrozsáhlejší rekonstrukce v oblasti Březových Hor je u konce.

Při rekonstrukci Prokopské ulice byly vyměněny vodovodní a kanalizační řady, v části ulice od základní školy k Prokopskému kostelíku byl řešen plynovod s přípojkami k rodinným domům, osazeny jsou zde polozapuštěné kontejnery, nové jsou povrchy komunikace i chodníků a nové je také veřejné osvětlení.

Jediné omezení zůstává v oblasti Prokopského kostelíka, kde se čeká s finální pokládkou asfaltového povrchu z důvodu dokončení výměny plynovodu, kterou nerealizuje město, ale společnost Revis. 

V oblasti od Prokopského kostelíka směrem k ulici Pod Šachtami došlo k souběhu dvou staveb – kdy kromě výše zmíněné rekonstrukce realizované městem dochází k výměně plynovodu realizované společnostní Revis. Z tohoto důvodu dojde k několikadennímu odložení pokládky finálního asfaltového povrchu komunikace,“ upřesňuje informace starosta Jan Konvalinka s tím, že finální pokládka asfaltového povrchu proběhne 7. listopadu.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

Prokopská ulice po rekonstrukci      

 Počet zobrazení: 572 | Aktualizováno: 31. 10. 2023