Šalmaj, MIG 21 nebo Cirk La Putyka

 

V letošním roce máme prázdniny ve znamení letního kina, které oproti předchozím letům promítá pravidelně, a novinkou je bohatý program v Lesním divadle Skalka. Nicméně se aktivně připravuje kulturní program dalších měsíců. Těšit se můžeme na tradiční Šalmaj, stejně jako na Cirk La Putyka nebo kapelu MIG 21.

Kultura je pro občany důležitým prvkem života, a v letošním roce jsme o řadu akcí byli ochuzeni. Pokud tedy nedojde k dalším zásadním omezením, můžeme se těšit již 12. září na Příbramskou svatohorskou šalmaj. Středověká slavnost plná kejklířů, rytířů a klaunů nabídne celodenní vyžití pro všechny věkové skupiny. 

Jak všichni víme, letošní festivalová sezona nebyla na zážitky příliš bohatá, a proto se na konec září připravuje koncert, který bude příjemnou tečkou za létem – 26. září v letním kině vystoupí MIG 21 s frontmanem Jiřím Macháčkem. Předskokany budou Roofers a Dirty Rudolph and his Inglorious Rock´n´roll Mates. 

V říjnu se z venkovní scény přesuneme do vnitřních prostor, a to přímo do prostor zrekonstruovaného divadla. Zde si poprvé v Příbrami užijeme moderní cirkus v podání Cirk La Putyka. Tento program je naplánován na 14. října

„Letos jsme o řadu vynikajících kulturních, ale i sportovních akcí přišli. Věřím, že situace nabere správný směr a my se budeme moci bez obav setkat na výše uvedených akcích,“ dodal k pozvánce starosta Jan Konvalinka

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

 Počet zobrazení: 679 | Aktualizováno: 27. 07. 2020