Sezóna farmářských trhů začíná

0 0 0

 

Od soboty 18. března až do 16. prosince se budou každou první a třetí sobotu v měsíci konat na Dvořákově nábřeží farmářské trhy.

Dvořákovo nábřeží se v sobotu 18. března po zimní přestávce opět zaplní trhovci, kteří přijedou své produkty prodávat na příbramské farmářské trhy. Stejně jako v minulých letech se budou trhy konat pravidelně první a třetí sobotu v měsíci, vždy od 8 do 12 hodin.

„Trhy nejsou pouze o nakupování, ale také o setkávání. Pro letošní rok kolegové ze živnostenského úřadu připravují také zpestření akce, a to tvořivými dílničkami. Ty první se uskuteční při dubnových trzích, které vycházejí na sobotu prvního. Plést se budou pomlázky a chybět nebude zdobení kraslic. Osobně se na farmářské trhy velice těším,“ říká starosta Jan Konvalinka.

Pořadatelé farmářských trhů, stejně jako zákazníci, jistě rádi uvítají nové prodejce. Pokud máte co nabídnout – jste výrobci, pěstitelé, chovatelé, a máte zájem prodávat své originální produkty, přebytky úrody a výpěstky na farmářských trzích, stačí zaslat svoji nabídku na e-mailovou adresu trhy@pribram.euPreferovány jsou kvalitní, místní potraviny od přímých pěstitelů, chovatelů a zpracovatelů či originální rukodělné výrobky.

 

 

 

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 

 

 

 Počet zobrazení: 651 | Aktualizováno: 14. 03. 2023