Sportovní zařízení města Příbram se rozrůstá o další sportoviště

 

Sportovní areál pod Svatou Horou má nového správce. Po Technických službách nyní převzalo toto víceúčelové sportoviště pod svá křídla Sportovní zařízení města Příbram. Zahájení provozu areálu po zimní pauze je již za dveřmi.

Je co nabídnout!

Víceúčelové sportoviště pod Svatou Horou nabízí široké veřejnosti fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, házenou, basketbal, in-line dráhu, dva tenisové kurty, doskočiště pro skok daleký a běžecké dráhy.

Celé sportoviště prošlo rozsáhlou revitalizací v letech 2010-2013, a to ve dvou etapách. V té první bylo vybudováno jedno velké asfaltové hřiště a běžecký ovál s umělým povrchem. Dokončení druhé etapy a otevření hřiště proběhlo v srpnu roku 2013, kdy hřiště převzala pod svou správu Základní škola pod Svatou Horou a potom Technické služby města Příbram, p. o.

Sportovní zařízení města Příbram je provozovatelem tohoto sportoviště od 1. 3. 2018.

 

Již brzy v provozu

Po zimní odstávce se hřiště opět otevírá školám i veřejnosti. V průběhu školního roku je toto hřiště v pracovní dny zadáno pro školy, ale po 14. hodině je volně přístupné pro širokou veřejnost až do 20.00 hodin. O víkendech, svátcích a školních prázdninách je hřiště otevřeno od 9:00 do 20:00 hodin, od května do srpna se provoz prodlužuje až do 21:00 hodin. „Hřiště bylo v minulých letech většinou otevřeno až od dubna, ale vzhledem k počasí, bychom rádi začali s provozem ještě v březnu,“ říká ředitel SZM Jan Slaba a dodává, že v případě ochlazení bude hřiště opět uzavřeno.

S ohledem na současné počasí doporučujeme si před návštěvou hřiště zavolat na tel. č. 702 020 735 a ověřit si, zda je aktuálně otevřeno či nikoli. Od dubna již bude pro návštěvníky otevřeno pravidelně.

Miroslava Poláková
Polakova@pb.cz
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384
mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města PříbramPočet zobrazení: 1918 | Aktualizováno: 21. 03. 2018