Sportovní zařízení města Příbram zvou na Kouzelně čertovský Novák

0 0 0

 

Tradiční mikulášská akce v Areálu Nový rybník v Příbrami se letos uskuteční v pátek 1. prosince od 15.30 do 19.00. Prodej vstupenek bude možný od 6. 11. online i osobně, a to prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal.

 

Letošní program navazuje na letní koncepci kouzelnického Nováku, a proto nese název Kouzelně čertovský Novák. Jedná se o již 5. ročník této oblíbené akce, kterou pořádá Sportovní zařízení města Příbram. 

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, který začne v Areálu Nový rybník v pátek 1. 12. od 15.30. Jako první vystoupí populární dětská kapela Čiperkové. Následovat bude škola čar a kouzel po které přijde Mikuláš s andílky a rozdá dětem mikulášskou nadílku. Na pódiu u SeZaM bistra proběhne hudební program, o který se postará ZUŠ Antonína Dvořáka. 

Po celou dobu akce nebudou chybět tvořivé dílny, vánoční trh, foto koutky, čerti, peklo s gulášovou polévkou a opékáním buřtů zdarma. 

Po 18. hodině vystoupí skupina Ritmo Factory se svou bubenickou show, která kombinuje hudbu, pohyb a světlo. Jako již tradičně proběhne slavností rozsvícení vánočního stromu a ohňostroj, který je naplánovaný na 19.00 a kterým akci zakončíme. 

Vstupenky na Kouzelně čertovský Novák si mohou návštěvníci zakoupit již od 6.11., a to buď formou online prodeje prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal nebo osobně na prodejních místech sítě Ticketportal, kterými jsou: Informační centrum města Příbram, Svatá Hora, Tesco a Tipsport, a.s.

Cena takto zakoupené vstupenky bude 100 Kč. Na místě v den akce bude možné vstupenku zakoupit za 150 Kč. Děti do 3 let a osoby se ZTP/P plus jeden doprovod mají vstup zdarma. Vstup do areálu bude opět rozdělen na tři vstupy A, B, C, aby se netvořily fronty. Vstup A je hlavní vstup od viaduktu, vstup B je od volnočasového hřiště a vstup C od minigolfu. 

Program a další informace naleznete od 6. 11. na stránkách szm.pb.cz a na Facebooku szmpribra.m.cz.

Odkaz na vstupenky v síti Ticketprotal od 6. 11.:
https://www.ticketportal.cz/event/KOUZELNE-CERTOVSKY-NOVAK

 

 

Kateřina Jahelková, DiS.
PR/Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
mob.: 773 041 753
e-mail: jahelkova@pb.cz

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram 

 

Kouzelně čertovský Novák 2023Počet zobrazení: 772 | Aktualizováno: 01. 11. 2023