Vyplňte prosím online dotazník: Průzkum pocitu bezpečí občanů města Příbram

Za zázraky, poklady a dobrodružstvím nejen do pohádek

0 0 0

 

Na webových stránkách a sociálních sítích se město dlouhodobě prezentuje pod značkou Poznej Příbram. Pod touto značkou Příbram letos láká návštěvníky i vizuálně, téměř pohádkově. Cílem je pozvat na výlet do Příbrami tuzemské návštěvníky a posílit vnímání značky u místních obyvatel.

Je jedno místo, kde je svět stále v pořádku, a to jsou pohádky, ve kterých se často objevují nebe, peklo a ráj.  I s ohledem na těžkou dobu, kterou jsme v uplynulých měsících prožívali, jsou inspirací pro letošní turistickou sezonu právě pohádky. Pohádky mají na Příbramsku své místo, například Jan Drda zasadil většinu svých příběhů právě do našeho regionu. Zázraky, dobrodružství a poklady tak na návštěvníky čekají nejen v pohádkách, ale i u nás v Příbrami na Svaté Hoře, v Hornickém muzeu a v nedalekých tajemných Brdech. 

Kampaň je letos vidět primárně na sociálních sítích a cílí na rodiny s dětmi a „požitkáře“, kteří jsou zvyklí za zážitky cestovat a preferují částečně organizovaný program. Snahou je odlišit se od komunikace jiných měst, zaujmout cílové skupiny, vzbudit v nich chuť Příbram navštívit a dovést je na web poznejpribram.cz, kde najdou inspiraci k výletu.

 

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
 
eva.svehlova@pribram.eu 
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 

 

 

 

 Počet zobrazení: 330 | Aktualizováno: 21. 07. 2021