Komise zahraniční

Předseda: Michal Gerčák
Členové: Bc. Josef Šašek, Mgr. Tomáš Mosler, František Caithaml, Mgr. Simona Luftová, Jakub Svoboda, Ing. Tomáš Trávníček

Koordinátor: Dagmar Janoušková

Statut činnosti Komise zahraniční

Účast na jednáních - I. pololetí 2019
Účast na jednáních - II. pololetí 2019 
Účast na jednáních - I. pololetí 2020

 

Jednání komise dne                       
20.03.2019 zápis
24.04.2019 zápis
22.05.2019 zápis
26.06.2019 zápis
02.10.2019 zápis
28.11.2019 zápis
22.01.2020 zápis
26.02.2020 zápis
23.06.2020 zápis

 

 



Počet zobrazení: 5023 | Aktualizováno: 07. 07. 2020